Golfový resort Kaskáda

Luxus & pohoda na golfu

NOVINKY - AKTUALITY Z RESORTU

GOLFOVÉ DOPOLEDNE S GÁBINOU KOUKALOVOU, 6. 5.

Srdečně vás zveme v sobotu 6. května od 9 do 12 hodin na golfové dopoledne pro celou rodinu s biatlonistkou Gabrielou Koukalovou. Součástí akce je také focení a autogramiáda s vítězkou světového poháru v biatlonu.
Akce je vhodná i pro úplné golfové začátečníky, můžete tedy na Kaskádu přivést i své přátele s dětmi. Profesionální golfoví trenéři z Kaskáda Golf Academy budou učit jak děti, tak dospěláky. 
Podrobnosti v letáčku...

NOVÉ ČÍSLO ČASOPISU KASKÁĎAN

Nejnovější číslo klubového časopisu Kaskáďan se spoustou zajímavostí z dění na Kaskádě (a také starší čísla tohoto časopisu) najdete na klubovém webu GCB...

TITLEIST THURSDAYS

I Kaskáda je zapojena do celosvětového projektu s názvem Titleist Thursdays. Od čtvrtka 20. dubna budete mít možnost každých 14 dní (až do 29. června) zdarma otestovat nejnovější produkty značky Titleist pod vedením fittéra Ondřeje Žatečky. Přijďte mezi 14:00 a 19:00 ke stanu Titleist na driving range nebo si svůj čas rezervujte na tomas.kroupa@golfbrno.cz. Těšíme se na Vás!

RANNÍ UZAVÍRKA DRIVING RANGE

Ve středu 12.4. je z provozních důvodů driving range uzavřen do 10:00. Děkujeme za pochopení.

Odměna za věrnost - Míče Titleist ProV1

Od 24. 3. do 1. 5. 2017 si v proshopu můžete zažádat o svoji odměnu za věrnost k míči ProV1 nebo ProV1x. Při objednání 3 a více tuctů míčů Titleist ProV1 nebo ProV1x získáte jeden tucet navíc zdarma. Zcela zdarma je rovněž potisk všech míčů z objednávky. Cena jednoho tuctu v rámci akce Odměna za věrnost je 1 800 Kč vč. DPH a nelze aplikovat žádné slevy. Leták akce...

Den otevřených dveří DR Žabovřesky

Na neděli 23.4. jsme připravili bohatý golfový program pro celou rodinu.
Ať už golf hrajete, nebo s ním možná plánujete začít, nudit se určitě nebudete. Vstup je zdarma a všichni jsou vítání!
Více informací v letáku...

KALENDÁŘ AKCÍ

KURZ POPRVÉ NA GOLFU - 26.4. a 10.5.

Nyní může s golfem začít každý. Pro začátečníky máme připraveny 3 kurzy, ve kterých se můžete seznámit s nádherným sportem, kterým golf bezesporu je.
Prvním kurzem je - POPRVÉ NA GOLFU - v tomto kurzu si vyzkoušíte základní údery a je ideální pro ty, kteří golf nikdy nehráli a chtějí si ho pouze zkusit. Jaké to je odpálit míček daleko nebo jaký zvuk vydává míček, když spadne do jamky.
Více informací o kurzu zde... 

SNÍDANĚ s N, 18. května na Kaskádě

Rádi bychom pozvali všechny ženy na příjemné a pohodové vzdělávací ráno nazvané SNÍDANĚ s N.
Tématem našeho setkání budou „kontaktní situace“, tedy jak se lidé zdraví, představují se, podávají si ruce. Hostem snídaně bude Ladislav Špaček.
Více informací zde...


NEPŘEHLÉDNĚTE!

WORLD GOLF AWARDS OCEŇUJE KASKÁDU

World Golf Awards oceňuje výjimečná světová golfová hřiště a destinace. Golf resort Kaskáda byl oceněn jako nejlepší české golfové hřiště 2016. 
web WGA...

OCENĚNÍ LUXURY TRAVEL GUIDE pro Kaskádu

S potěšením oznamujeme, že se Kaskáda stala vítězem Luxury Travel Awards 2017 v kategorii Luxury Golf Resort of the Year. Toto ocenění představuje vrcholný úspěch v pohostinství, kterého dosahují jen ti nejlepší v oboru. Více informací o ocenění najdete zde...