Golfový resort Kaskáda

Luxus & pohoda na golfu

NOVINKY - AKTUALITY Z RESORTU

VÁNOČNÍ DÁRKY Z KASKÁDY

S výběrem Vánočních dárků Vám letos pomůžeme! Už si nemusíte lámat hlavu, co letos pod stromeček darovat svým blízkým. Nabízíme vouchery pro golfisty i negolfisty. Darujte zážitek, v podobě dárkového poukazu do wellness, nebo lekci s trenérem.
Při osobním vyzvednutí voucheru (Kaskáda, indoor hala BVV) přidáme navíc i dáreček od Kaskády! Všechny produkty najdete v našem eShopu.
 
Více informací v tomto letáku...

SUSHI VEČER NA KASKÁDĚ, 28.11.2017

All You Can Eat - Již tradiční Sushi večer se koná na Kaskádě v úterý 28.11., 17-20 hod. Z důvodu omezené kapacity si, prosím, rezervujte účast na této akci co nejdříve.
Využít můžete i zvýhodněnou cenu ubytování 1000 Kč za dvoulůžkový pokoj.
Podrobnosti v letáku...

LETNÍ GREENY ZA ZIMNÍ CENY

Na hřišti je otevřená kombinace devítek Železná-Kamenná stále na letních greenech. Od 1. listopadu platí zimní ceny greenfee: 18j. / 9j. / Akademie za 800 / 500 / 300 Kč. Na zimní ceny neposkytujeme další slevy.
POZOR! Od 1.12. zůstane otevřená jen železná devítka.

CELOROČNÍ DĚTSKÉ GOLFOVÉ KURZY

Rádi bychom Vám nabídli kurzy pro děti, které probíhají celoročně na Kaskádě, nebo na Driving Range v Žabovřeskách, v zimním období potom v hale na brněnském výstavišti.
Kaskáda golf academy je největší golfovou akademií pro děti v České republice. Věnujeme se dětem od útlého věku až po vrcholový golf na mezinárodní úrovni. V našem týmu trénují profesionální golfoví trenéři spolu s předním českým kondičním trenérem. Pokud bude Vaše dítě šikovné, může se dostat do reprezentace Golf Clubu Brno, či Střediska vrcholového golfu na Kaskádě.
Více informací ke golfové akademii, včetně rozpisu tréninků na sezonu září 2017 – červen 2018 k nahlédnutí zde

HUSÍ SPECIALITY NA KASKÁDĚ, 4.-12. listopadu

Zveme vás do restaurace Kaskáda na husí speciality! Vybírat můžete ze speciálního menu...

OTEVŘENÍ INDOOR GOLF, BVV pav. H, od 5.11.

Od neděle 5.11. bude opět v provozu indoorová hala na brněnském výstavišti.
Provoz na driving range v Žabovřeskách končí v neděli 29.10.
Zvýhodněné permanentky do indooru i vjezdy do areálu BVV jsou v prodeji na Kaskádě i DR Žabovřesky, po otevření pak v indoorové hale. 
Otevírací doba indooru zůstává stejná, jako v minulých sezónách: po-pá 9:00 - 21:00, víkendy a svátky 9:00 – 20:00. Podrobný ceník služeb a další informace najdete zde...

AKCE NA KASKÁDĚ

MIKULÁŠ PŘIJDE OPĚT DO INDOORU!

MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA pořádaná Golf Resortem Kaskáda a Golf Clubem Brno pro děti z Juniorské golfové akademie Kaskáda se bude konat ve středu 6.12.2017 od 17:00 hodin v Indoorové hale na BVV (pavilon H).
Zveme všechny hodné i zlobivé děti a jejich rodiče. Další info...


NEPŘEHLÉDNĚTE!

ZŮSTÁVÁ OTEVŘENÁ ŽELEZNÁ DEVÍTKA

Od 1.12. zůstane otevřená pouze Železná devítka.  Startovní časy začínají od 9:00 hod., rezervace je možná pouze přes recepci resortu - tel. 731 530 679. Vzhledem k počasí je možné, že se bude hrát na zimní greeny, sledujte prosím pozici praporku. V zimním období budou k dispozici jen některá odpaliště, prosíme hrajte pouze z těch vyznačených.

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Hledáme kolegu do našeho týmu na pozici PRODUKČNÍ KONGRESOVÝCH A GOLFOVÝCH AKCÍ.  Podrobnosti v sekci Kariéra..., kde najdete i další volná místa.

WORLD GOLF AWARDS OCEŇUJE KASKÁDU

World Golf Awards oceňuje výjimečná světová golfová hřiště a destinace. Golf resort Kaskáda byl oceněn jako nejlepší české golfové hřiště 2016. 
web WGA...

OCENĚNÍ LUXURY TRAVEL GUIDE pro Kaskádu

S potěšením oznamujeme, že se Kaskáda stala vítězem Luxury Travel Awards 2017 v kategorii Luxury Golf Resort of the Year. Toto ocenění představuje vrcholný úspěch v pohostinství, kterého dosahují jen ti nejlepší v oboru. Více informací o ocenění najdete zde...