Golfový resort Kaskáda

Luxus & pohoda na golfu

NOVINKY - AKTUALITY Z RESORTU

OTEVŘENÍ INDOOR GOLF, BVV pav. H, od 5.11.

Od neděle 5.11. bude opět v provozu indoorová hala na brněnském výstavišti.
Provoz na driving range v Žabovřeskách končí v neděli 29.10.
Zvýhodněné permanentky do indooru i vjezdy do areálu BVV jsou v prodeji na Kaskádě i DR Žabovřesky, po otevření pak v indoorové hale. 
Otevírací doba indooru zůstává stejná, jako v minulých sezónách: po-pá 9:00 - 21:00, víkendy a svátky 9:00 – 20:00. Podrobný ceník služeb a další informace najdete zde...

Den otevřených dveří na DR Žabovřesky

V sobotu 21.10. Vás zveme na závěrečnou akci letní sezóny na Driving rangi v Žabovřeskách. VSTUP ZDARMA.

• SNAG golf pro děti.
• Výuka golfu - 2 košíky za cenu jednoho.
• Soutěž o nejdelší odpal.
• Předprodej permanentek do Indoorové haly (otevíráme v neděli 5. listopadu).
• Výprodej oblečení a golfového vybavení.  
 
Otevřít leták akce...
Informace o Indorové hale...

Sobota 14. října, Finálový turnaj pro děti, Kaskáda Kids Golf Tour - presented by UAX!

Finálový turnaj v rámci velmi úspěšné túry pro děti proběhne v sobotu 14.10. na Kaskádě a zúčastnit se jej mohou všechny děti do 14 let, dokonce i děti, které nehrály předešlé turnaje této túry.
Nemusí mít HCP, nemusí být členy golfového klubu, musí jen chtít zahrát si krásný golfový turnaj pro děti. Turnaj není na úpravu HCP.
Hlavním partnerem turnaje je společnost UAX!, která má již připravené krásné ceny.

Startovné: 250,- Kč (pro děti trénující v juniorské golfové akademii na Kaskádě, či členy GCB), • 350,- Kč ostatní. V ceně organizace turnaje, oběd, vstup na hřiště.
Start: postupný od 9:00 hod.(registrace dětí nejpozději 30 min. před vlastním startovním časem).
Vyhlášení výsledků ihned po dohrání na akademii/hřišti.
Vyhlašovat budeme 1., 2. a 3. místo v sobotním turnaji + celkového vítěze túry (vždy pro jednotlivé kategorie). 
 
Přihlášky: možné přímo na ČGF serveru...  Uzávěrka přihlášek v pátek 22. září ve 12:00 hod., startovní listina bude publikována téhož dne do 18:00 hod. (jako příloha turnaje na serveru ČGF).
Uzávěrka přihlášek v pátek 13. října ve 12:00 hod., startovní listina bude publikována téhož dne do 18:00 hod. (jako příloha turnaje na serveru ČGF).
Přihlášky lze zasílat též emailem na petr.vavru@golfbrno.cz.

REPROMEDA CUP 2017 - GRAND FINÁLE Moneta Czech PGA Tour 2017

Vítězem Grand Finále Czech PGA Tour na Kaskádě se stal Stanislav Matuš před Filipem Mrůzkem a Petrem Ničem. Výsledky všech kol turnaje i výsledky doprovodných turnajů najdete na serveru ČGF...

Články o průběhu turnaje i fotografie najdete na stránkách PGA.cz...

REPROMEDA CUP 2017 - GRAND FINÁLE Moneta Czech PGA Tour 2017

Závěrečný turnaj letošní sezony Repromeda Cup – Grand Finále Moneta Czech PGA Tour proběhne od 5.10 do 8.10. 2017 opět na brněnské Kaskádě. Titulárním partnerem turnaje se po několikaleté pauze stala společnost Repromeda, která chce svojí účastí navázat na úspěšnou spolupráci s Czech PGA. Turnaj profesionálů se bude hrát na tři kola a začíná ve čtvrtek 6.10.2017 a přihlásilo se do něj 65 hráčů. Celková dotace turnaje je pro letošní rok 400 000,- Kč.  Na programu budou dále turnaje juniorů, Czech PGA Senior Tour a hned tři doprovodné turnaje.
V sobotu večer proběhne v reprezentativních prostorách Golf Resortu Kaskáda slavnostní večer, v rámci kterého dojde k vyhlášení nejlepších golfistů letošní sezony. Zajímavostí jistě bude vyhlášení fotografické soutěže Profíku vyfoť se!, která proběhla v letních měsících tohoto roku.Propozice k turnaji a startovní listiny najdete zde: www.pga.cz/czech-pga-tour/kalendar-turnaju/

PARTNEŘI TURNAJE:

AKCE NA KASKÁDĚ

FOTOGRAFIE z turnaje RB President Masters

Ve dnech 7.-10. září 2017 se na Kaskádě konal turnaj Raiffeisenbank President Masters. Informace k tomuto turnaji najdete na serveru ČGF. Odkaz na fotogalerie z této 4 denní akce i odkazy na fotky ke stažení najdete dole na stránce GOLF/GALERIE...


NEPŘEHLÉDNĚTE!

UZAVŘENÍ DŘEVĚNÉ DEVÍTKY

Od pondělí 30.10. dojde k uzavření Dřevěné devítky. Budou probíhat úpravy hřiště, které nelze provádět za běžného provozu. Otevřená zůstává Železná i Kamenná devítka.

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Hledáme kolegu do našeho týmu na pozici PRODUKČNÍ KONGRESOVÝCH A GOLFOVÝCH AKCÍ.  Podrobnosti v sekci Kariéra..., kde najdete i další volná místa.

WORLD GOLF AWARDS OCEŇUJE KASKÁDU

World Golf Awards oceňuje výjimečná světová golfová hřiště a destinace. Golf resort Kaskáda byl oceněn jako nejlepší české golfové hřiště 2016. 
web WGA...

OCENĚNÍ LUXURY TRAVEL GUIDE pro Kaskádu

S potěšením oznamujeme, že se Kaskáda stala vítězem Luxury Travel Awards 2017 v kategorii Luxury Golf Resort of the Year. Toto ocenění představuje vrcholný úspěch v pohostinství, kterého dosahují jen ti nejlepší v oboru. Více informací o ocenění najdete zde...