Golfový resort Kaskáda

Luxus & pohoda na golfu

NOVINKY - AKTUALITY Z RESORTU

Titleist Thursdays na Kaskádě

Už v loňském roce měli návštěvníci resortu možnost využít fittingového projektu s názvem Titleist Thursdays. A jelikož se tato akce osvědčila, můžete se na ni těšit i letos! Zbývají ještě 3 termíny na Kaskádě, kde se na Vás na driving rangi bude těšit Ondřej Žatečka a Lukáš Horák. U těchto dvou zkušených fittérů si můžete zcela zdarma vyzkoušet širokou produktovou škálu holí společnosti Titleist. Po analýze Vašeho švihu a stanovení ideálních parametrů Vašich holí do několika dnů obdržíte cenovou nabídku s možností objednávky. Pokud chcete mít jistotu svého času, rezervujte si jej na tomas.kroupa@golfbrno.cz nebo 734 418 880.
Zbývající termíny určené pro Kaskádu (vždy od 12:00 do 18:00): 24. 5., 7. 6. a 21. 6. 
Otevřít leták akce...

WOMENS GOLF DAY na Kaskádě 5. června

Už podruhé se Golf resort Kaskáda zapojil do Světového dne golfu pro ženy. Všechny ženy si proto mohou v úterý 5. června od 14 hodin přijít zdarma vyzkoušet golf na Kaskádu. Čeká na vás golfový trénink a od 16 hodin i hra s postupným startem na 9 jamek. Hrát mohou i úplné začátečnice. Zakončení bude v 19 hodin spojené s relaxací v sauně a bazénu. Přihlásit se můžete na tomas.kroupa@golfbrno.cz, tel.: 541 511 704.

DĚTSKÝ DEN V ŽABOVŘESKÁCH 2. ČERVNA

V sobotu 2. června pro vás pořádáme Dětský den v Žabovřeskách. Na Driving range na Veslařské 25 pro vás a vaše děti bude od 10 do 14 hodin připraven golfový program se stanovišti, kde si děti mohou splnit úkoly a všechny dostanou malý dáreček. Dětem i dospělým se budou věnovat naši profesionální trenéři z Kaskáda Golf Academy. Těšit se můžete i na skákací hrad, malování na obličej a ve 13:30 hodin na ukázky práce psovodů MP Brno. 

HŘIŠTĚ NA KASKÁDĚ V PERFEKTNÍ KONDICI

Díky výborné práci greenkeeperů a teplému počasí je hřiště na Kaskádě skvěle připravené. Všem golfistům nabízí příjemný pocit ze hry, který je umocněný pohledem na zelené hřiště s bíle rozkvetlými stromy. Přijďte si zahrát!

UAX a Kaskáda zvou všechny děti na golfový turnaj! Neděle 13. května

Kaskáda Kids Golf Tour presented by UAX!

Již třetí ročník úspěšné série golfových turnajů pro děti do 14 let na Kaskádě startuje v neděli 13. května.
Série turnajů je otevřena i pro děti, které nejsou z Kaskády! Hlavním partnerem turnaje je společnost UAX, která má pro děti připravené krásné ceny. - Informační letáček...

6th European Olympic Hopes Trophy 2018 na Kaskádě

Stejně jako v minulém roce hostí Kaskáda mezinárodní turnaj olympijských nadějí. Turnaje se účastní 11 týmů mladých golfistů ze 6 zemí. Od 16. do 21. dubna je rezervována Železná-Dřevěná pro tento turnaj (16. a 17. cvičná kola, od 18. tři kola soutěže).
Pokud si chcete rezervovat v tyto dny hrací čas, je to možné, ale pouze na devítku Kamennou.

Informace z turnaje EOHT 2018 včetně výsledků a fotogalerií najdete na oficiální stránce EOHT zde...

AKCE NA KASKÁDĚ

LETNÍ GOLFOVÉ KEMPY 2018

Naše golfová akademie Kaskáda Golf Academy připravila 6 letních golfových kempů pro děti. V nabídce jsou jak příměstské, tak i pobytové varianty kempu, a to pro začátečníky, pokročilé i sportovní mladé golfisty.
 
Všechny golfové kempy vedou profesionální golfoví trenéři z naší akademie, kteří jsou navíc certifikováni i mezinárodní akademií TPI (Titleist Performance Institute) se specializací na mládež- juniory.
 
Přihlašovat se můžete na tomas.kroupa@golfbrno.cz, +420 541 511 704.


NEPŘEHLÉDNĚTE!

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Hledáme kolegu do našeho týmu na pozici RECEPČNÍ. Podrobnosti v sekci Kariéra..., kde najdete i další volná místa.

WORLD GOLF AWARDS OCEŇUJE KASKÁDU

World Golf Awards oceňuje výjimečná světová golfová hřiště a destinace. Golf resort Kaskáda byl oceněn jako nejlepší české golfové hřiště 2016. 
web WGA...

OCENĚNÍ LUXURY TRAVEL GUIDE pro Kaskádu

S potěšením oznamujeme, že se Kaskáda stala vítězem Luxury Travel Awards 2017 v kategorii Luxury Golf Resort of the Year. Toto ocenění představuje vrcholný úspěch v pohostinství, kterého dosahují jen ti nejlepší v oboru. Více informací o ocenění najdete zde...