Golfový resort Kaskáda

Luxus & pohoda na golfu

NOVINKY - AKTUALITY Z RESORTU

FEEL FIT ODPOLEDNE 24.9.2017 na KASKÁDĚ

Rádi bychom Vás pozvali na druhé Feel Fit odpoledne, které proběhne na Kaskádě 24. září. Pojďme si opět zpříjemnit nedělní den, protáhnout naše těla, užít si pobyt ve wellness a nasát klidnou atmosféru Resortu Kaskáda.

Těšit se můžete na 2 lekce body & mind, tedy lekce, které prospívají nejen našemu tělu, ale také mysli. A dvouhodinový pobyt ve wellness centru s bazénem, finskou, parní saunou a whirlpool. Cena je 450 Kč.

Program a další informace si můžete prohlédnout v letáčku...

UPOZORNĚNÍ NA UZAVÍRKU HŘIŠTĚ 21. 8. 2017

Upozorňujeme všechny návštěvníku Golf Resortu Kaskáda, že v pondělí 21. 8. budou do cca 18 hod. obsazeny všechny 3 devítky. Golfová akademie bude celý den k dispozici a driving range bude otevřen od 10:30 hod.
Děkujeme za pochopení.

CELOROČNÍ DĚTSKÉ GOLFOVÉ KURZY

Rádi bychom Vám nabídli kurzy pro děti, které probíhají celoročně na Kaskádě, nebo na Driving Range v Žabovřeskách, v zimním období potom v hale na brněnském výstavišti.
Kaskáda golf academy je největší golfovou akademií pro děti v České republice. Věnujeme se dětem od útlého věku až po vrcholový golf na mezinárodní úrovni. V našem týmu trénují profesionální golfoví trenéři spolu s předním českým kondičním trenérem. Pokud bude Vaše dítě šikovné, může se dostat do reprezentace Golf Clubu Brno, či Střediska vrcholového golfu na Kaskádě.
Více informací ke golfové akademii, včetně rozpisu tréninků na sezonu září 2017 – červen 2018 k nahlédnutí zde

STEAKOVÉ A SALÁTOVÉ MENU 2017

Až do konce srpna máme v nabídce speciální prázdninovou nabídku steaků a salátů. Pro osvěžení v letních dnech si u nás opět můžete vychutnat zmrzliny značky Algida.

Kids Golf Tour Kaskáda presented by UAX! - VÝSLEDKY

Průběžné výsledky série turnajů Kids Golf Tour Kaskáda presented by UAX! si můžete prohlédnout zde... 

FITTING WEDGÍ ZA POLOVINU + PERSONALIZACE ZDARMA DO KONCE ČERVENCE

Od letošní sezony máte na Kaskádě možnost využít fittingu wedgí Titleist SM 6 Bob Vokey Design. K této novince se vážou hned dvě akční nabídky: 
Tou první je, že do konce prázdnin si můžete nechat nafittovat wedge za poloviční cenu, tzn. 900 Kč (částka Vám je v případě objednávky holí odečtena).
Společnost Titleist navíc do konce července nabízí zcela zdarma personalizaci objednaných wedgí. Vyberte si z tisíců možných barevných kombinací a ušetřete až 30 € za hůl. 
Bližší informace najdete v letáku.
Dotazy můžete zasílat na tomas.kroupa@golfbrno.cz a v případě zájmu o fitting kontaktujte Lukáše Horáka na čísle 774 860 570.

KALENDÁŘ AKCÍ

LETNÍ GOLFOVÉ KEMPY PRO DĚTI

PŘÍMĚSTSKÉ GOLFOVÉ KEMPY a POBYTOVÉ GOLFOVÉ KEMPY pro děti • Golf resort Kaskáda
 
Na červenec a srpen jsme připravili několik golfových kempů pro děti. 
PRIHLÁŠKY: Pro prihlášení dětí a bližší informace kontaktujte Michaelu Pospíšilovou, michaela.pospisilova@golfbrno.cz. Podrobnosti v letáku...


NEPŘEHLÉDNĚTE!

ROČNÍ BUGGY S 50 % SLEVOU

Využijte slevu 50% na sezónní pronájem eCarts na Kaskádě.
 
Od 1. července nabízíme pronájem eCarts do konce sezóny za cenu 7.000,- Kč pro členy GCB, 8.000,- Kč pro nečleny a za 6.000,- Kč pro majitele karet Kaskáďan.

WORLD GOLF AWARDS OCEŇUJE KASKÁDU

World Golf Awards oceňuje výjimečná světová golfová hřiště a destinace. Golf resort Kaskáda byl oceněn jako nejlepší české golfové hřiště 2016. 
web WGA...

OCENĚNÍ LUXURY TRAVEL GUIDE pro Kaskádu

S potěšením oznamujeme, že se Kaskáda stala vítězem Luxury Travel Awards 2017 v kategorii Luxury Golf Resort of the Year. Toto ocenění představuje vrcholný úspěch v pohostinství, kterého dosahují jen ti nejlepší v oboru. Více informací o ocenění najdete zde...