Golfový resort Kaskáda

Luxus & pohoda na golfu

NOVINKY - AKTUALITY Z RESORTU

HRANÉ KOMBINACE HŘIŠTĚ

Na konci března hrajeme 18 jamek na hřišti Železná-Kamenná, Dřevěná se hraje jako samostatná devítka. Ke změně dojde o tomto víkendu. V sobotu hrajeme 18j. na Železné-Dřevěné a v neděli si můžete zahrát Kamennou-Dřevěnou. 
Od soboty 1. dubna začneme hrát každý den jinou kombinaci hřiště. Kalendář na duben a předběžně i květen najdete na stránce golf/teetimes...

ROČNÍ PRONÁJEM BUGGY

e-Carts budou v provozu s největší pravděpodobností od začátku dubna, zatím jsou ještě zazimované.
Roční pronájem můžete zakoupit ve 3 cenových hladinách, viz přiložený leták. Pronájem je platný v průběhu celého roku, rezervace předem nutná, počet omezen.

OD 10.3. JSOU OTEVŘENY JIŽ VŠECHNY DEVÍTKY

Od pátku 10.3. jsme otevřeli i třetí devítku. Dřevěná se bude hrát v prvních dnech jako samostatná devítka. 18 jamek na kombinaci Železná-Kamenná.

LETNÍ GREENY JIŽ OD SOBOTY 4.3.

Od soboty 4.3. hrajeme na letních greenech! Otevřené jsou devítky Železná a Kamenná. Dřevěná devítka zatím zůstává uzavřena. 
Hru si již můžete rezervovat on-line přes TeeTime.cz nebo na recepci resortu. 

ROČNÍ ČLENSTVÍ NA ZKOUŠKU

Vyzkoušejte si jeden rok řádného člena v našem golfovém resortu bez vstupního poplatku. Za cenu ročního fee ve výši 21 000 Kč budete čerpat nejenom neomezenou hru v roce 2017, ale též využívat veškeré členské benefity:
• Neomezená hra na 27jamkovém mistrovském hřišti a 6jamkové Akademii
• Řádná registrace člena na serveru České golfové federace
• Možnost zvýhodněné účasti na klubových akcích a turnajích
• 1x měsíčně bezplatné číslo časopisu Golf, 6x ročně klubové noviny Kaskáďan
• Reciproční slevy na partnerských hřištích v ČR, SK, Rakousku a Maďarsku
• Další slevy na: vstupy do indooru a do wellness, zapůjčení buggy, ubytování v hotelu
 
Po ukončení golfové sezony 2017, ve které na vlastní kůži poznáte, jaký je život člena Golf Clubu Brno na Kaskádě, se budete moci rozhodnout, zda se stanete řádným členem s možností zvýhodněného vstupního poplatku.
Pro další informace kontaktujte klubového manažera Petra Vávrů – 604 280 037, petr.vavru@golfbrno.cz.

HRAJEME NA ZIMNÍ GREENY

Od 20.2. na Kaskádě opět hrajeme! Hraje se na zimní greeny. Otevřené jsou devítky Železná a Kamenná. Hřiště se po oteplení docela zazelenalo.
Zimní ceny fee: 800 / 500 / 300 (18j. / 9j. / Akademie). (Členové GKBZA: 600/400/200).
Aktuální pohled na hřiště vidíte na naší web kameře...

KALENDÁŘ AKCÍ

VARIACE GULÁŠŮ NA KASKÁDĚ

V týdnu od 20.3. do 26.3. si pro Vás šéfkuchař Tomáš Koplík se svým týmem připravil Gulášové menu na Kaskádě. Ochutnat můžete jak české klasiky jako Hovězí guláš s cibulkou a křenem nebo oblíbený Houbový guláš tak i netradiční Jehněčí guláš s grilovanými cibulkami a pečeným česnekem nebo Krůtí guláš se zelenou paprikou a fazolkami. Ke každému z nabízených gulášů Vám doporučujeme ochutnat jedno z námi nabízených piv.

KALENDÁŘ KLUBOVÝCH TURNAJŮ 2017

Na klubové stránce Klubové soutěže najdete aktuální kalendář všech klubových turnajů pro rok 2017.

NEPŘEHLÉDNĚTE!

GOLF DIGEST ANKETA ROKU 2016

Sezona se pomalu blíží ke konci a je čas se zamyslet nejen nad svým golfem, ale také nad místy, která jste po celý rok navštěvovali a proč. Pokud se vám na Kaskádě libí, máte možnost hlasovat jak pro hřiště, tak jamku, tréninkové zázemí, cvičné hřiště, restauraci i trenéra roku.
Za vaše hlasy předem děkujeme.

WORLD GOLF AWARDS OCEŇUJE KASKÁDU

World Golf Awards oceňuje výjimečná světová golfová hřiště a destinace. 
Golf resort Kaskáda byl oceněn jako nejlepší české golfové hřiště. World Golf Awards je součást World Travel Awards, která slaví již 23. výročí.

Více informací na http://worldgolfawards.com/award/czech-republic-best-golf-course/2016

KASKÁDA ZÍSKALA OCENĚNÍ LUXURY TRAVEL GUIDE

S potěšením oznamujeme, že se Kaskáda stala vítězem Luxury Travel Awards 2017 v kategorii Luxury Golf Resort of the Year. Toto ocenění představuje vrcholný úspěch v pohostinství, kterého dosahují jen ti nejlepší v oboru. Tým odborníků z Luxury Travel Guide každým rokem vyhledává ty nejlepší objekty v oblasti cestovního ruchu na světě, které pak získají nominaci. Kaskáda se díky tomu objeví v průvodci Luxury Travel Guide, který je distribuován více jak půl milionu lidí na celém světě. Více informací o ocenění najdete zde...