Golfový resort Kaskáda

Luxus & pohoda na golfu

NOVINKY - AKTUALITY Z RESORTU

DĚTSKÝ DEN 11. 6. v Žabovřeskách

Dětský den  proběhne v neděli 11. června na driving range v Žabovřeskách od 10 do 14 hod. Zveme všechny děti i jejich rodiče na den plný zajímavých aktivit, nejen golfových.
Podrobnosti najdete v letáku!

NOVÉ ČÍSLO KLUBOVÉHO ČASOPISU

Nové číslo (červnové) klubového časopisu Kaskáďan, najdete na klubové stránce zde...

VYMĚŇTE STAROU FOOTJOY OBUV ZA NOVOU

Do konce měsíce května můžete v našem Proshopu získat slevu až 800 Kč na nové boty značky FJ.
Více informací včetně podmínek akce najdete v přiloženém letáku.

DNY CHŘESTU NA KASKÁDĚ, 15.-21.5.

Šéfkuchař Tomáš Koplík se svým týmem pro Vás připravil takové speciality jako je Chřestový salátek s pečenou parmskou šunkou, zastřeným křepelčím vejcem a holandskou omáčkou, Chřestový krém s nočkem z Creme Fraiche a konopným semínkem, nebo Filátko z čerstvého pstruha lososovitého, grilovaný chřest, rybí omáčka s rajčaty a estragonem a jako sladkou tečku Tarte Tatin s chřestem a rebarborovým přelivem, vanilková zmrzlina.
Přijďte a ochutnejte toto speciální menu, které Vám bude náš personál nabízet po dobu jednoho týdne a to do 21. května.

OBLEČENÍ A DOPLŇKY PRO DĚTI

Proshop na Kaskádě rozšiřuje sortiment golfového vybavení pro děti. Mimo již nabízené boty a rukavice FootJoy nyní můžete pro své ratolesti objednat také trička, mikiny a šortky stejné značky. Na prodejně jsou k vyzkoušení všechny dodávané velikosti a různé barevné varianty. Dodací lhůty objednaného oblečení pro juniory bývají velmi krátké!

UZAVÍRKA AKADEMIE V PÁTEK 12.5.

Kvůli aerifikaci bude v pátek 12. května uzavřena 6-jamková akademie do 12-ti hodin. Děkujeme za pochopení.

KALENDÁŘ AKCÍ

DEŇ TRENČIANSKEHO KRAJA 2. 6. NA KASKÁDĚ

Spoznajte kultúru a turistické poklady Trenčianskeho kraja. Už v piatok 2. 6. 2017 budete môcť na Kaskáde od 13 do 18 hod. objaviť čaro neďalekého regiónu zo Slovenska.
Čaká na vás bohatý kultúrny program. Ľudová hudba, spev a tanec, ochutnávka tradičných špecialít, ukážka prípravy pravej kopaničiarskej pálenky, prezentácia salašníctva i turistických atraktivít Trenčianskeho kraja. Pre deti sú pripravené súťaže o pekné ceny.
Leták akce...

LETNÍ GOLFOVÉ KEMPY PRO DĚTI

PŘÍMĚSTSKÉ GOLFOVÉ KEMPY a POBYTOVÉ GOLFOVÉ KEMPY pro děti • Golf resort Kaskáda
 
Na červenec a srpen jsme připravili několik golfových kempů pro děti. 
PRIHLÁŠKY: Pro prihlášení dětí a bližší informace kontaktujte Michaelu Pospíšilovou, michaela.pospisilova@golfbrno.cz. Podrobnosti v letáku...


NEPŘEHLÉDNĚTE!

WORLD GOLF AWARDS OCEŇUJE KASKÁDU

World Golf Awards oceňuje výjimečná světová golfová hřiště a destinace. Golf resort Kaskáda byl oceněn jako nejlepší české golfové hřiště 2016. 
web WGA...

OCENĚNÍ LUXURY TRAVEL GUIDE pro Kaskádu

S potěšením oznamujeme, že se Kaskáda stala vítězem Luxury Travel Awards 2017 v kategorii Luxury Golf Resort of the Year. Toto ocenění představuje vrcholný úspěch v pohostinství, kterého dosahují jen ti nejlepší v oboru. Více informací o ocenění najdete zde...