Golfový resort Kaskáda

Luxus & pohoda na golfu

NOVINKY - AKTUALITY Z RESORTU

GOLFOVÝ POBYT V TURECKÉM BELEKU

Na letošní zimní sezónu jsme si pro Vás připravili nabídku golfového pobytu ve spolupráci s CK Golf Planet. Jako destinaci jsme vybrali pětihvězdičkový resort Sirene Golf Hotel v tureckém Beleku, a to v termínu 9. – 23. 2. 2019. Pobyt proběhne za účasti Martina Laimara a Lucie Hinnerové. CENA: 39 950 Kč/osoba. 

Výše uvedená cena zahrnuje ubytování (14 nocí) ve standardním dvoulůžkovém pokoji s all inclusive, 11x green fee (5x Pasha, 6x Sultan), garantované hrací časy, neomezené množství míčů na driving range, vyčleněné plochy pro trénink, VIP zpáteční letištní transfer a zpáteční transfery hotel – golfová hřiště, asistenci na letišti zástupce partnerské CK, povinné pojištění CK proti úpadku ve smyslu zákona 159/99 Sb. 

Navíc se nám podařilo zajistit zvýhodněné ceny letenek z Vídně a Prahy. V přiložené nabídce najdete také variantu pro doprovod-negolfistu.
Veškeré své dotazy a přihlášky směřujte na tomas.kroupa@golfbrno.cz.

AKTUÁLNÍ INFORMACE Z HŘIŠTĚ

• PODZIMNÍ 30% SLEVA NA GREEN FREE 
Všem platícím hráčům na Kaskádě nabízíme 30% slevu ze základní ceny green fee. Sleva platí na fee 18 i 9 jamek i na golfovou akademii. 

• UZAVŘENÍ KAMENNÉ DEVÍTKY, HRA Z TRÁVY NA DR 
V tomto týdnu uzavíráme Kamennou devítku, kde začínají probíhat rozsáhlejší údržbářské práce. Železná a Dřevěná devítka zůstává otevřena. Také uzavřeme travnaté plochy na driving range, odpalování bude povoleno pouze z podložek. Přestože na listopad je nadprůměrně teplo, tráva už neroste tak rychle a není možné obnovit vysekané drny. 

• PÉČE O HŘIŠTĚ 
Hřiště stále nabízí krásné golfové zážitky v podzimně zbarvené přírodě. Grýny jsou po lehké aerifikaci, to ale neznamená, že se o ně můžeme přestat starat, právě naopak. Žádáme vás o opravu pitchmarků a také o hrabání bankrů, abyste si užili hru na hezkém hřišti NEJEN VY, ALE I TI, KTEŘÍ HRAJÍ PO VÁS. Děkujeme. 

UZAVŘENÍ DR ŽABOVŘESKY, OTEVŘENÍ INDOORU AŽ V LEDNU

Driving range v Žabovřeskách je již uzavřen. Po uzavření DR obvykle následuje stěhování na BVV do pavilonu H, v letošním roce to bude bohužel jinak. Vzhledem k tomu, že v pavilonu H probíhá výstava až do konce roku 2018, řešili jsme do poslední chvíle přesun do jiných prostor. Nové prostory ale kapacitně nevyhovují a přineslo by to výrazné omezení provozu. Indoor v letošní zimní sezoně bude tedy opět v pavilonu H - otevírat budeme až v polovině ledna 2019. O přesnějším termínu vás budeme informovat. 

SVATOMARTINSKÁ HUSA a husí speciality

Na termín 9.-18. listopadu si pro vás restaurace Kaskáda připravila speciální menu SVATOMARTINSKÁ HUSA a husí speciality. Těšíme se na vaši návštěvu.

Turnaj Golfové cesty za sluncem, sobota 27.10.

Zveme Vás na jeden z posledních turnajů sezóny, hraný systémem CROSS-COUNTRY. Zahrajte si o krásné ceny a zúčastněte se slosování o golfové pobyty od Golfových cest. Losovat se bude ze score karet všech hráčů! 
 
Podrobnosti...

Finálový turnaj Kids Golf Tour Kaskáda presented by UAX!

V sobotu 13.10. se uskuteční poslední turnaj letošního ročníku oblíbené dětské túry. Pořadí na předních příčkách je ve většině kategorií velmi vyrovnané, a tak lze očekávat zápolení o každý bodík.
 
Průběžné pořadí najdete na facebookové stránce Kaskáda Golf Academy a na nástěnce na driving range. Hrát se bude samozřejmě také o poháry a krásné věcné ceny od hlavního sponzora, společnosti UAX!. Navíc pro Vás máme nachystáno překvapení ve spolupráci s US Kids, ale bližší informace zatím neprozradíme.
 
Přihlásit se můžete zde, nebo na emailu: petr.vavru@golfbrno.cz.

AKCE NA KASKÁDĚ

ZIMNÍ WELLNESS PERMANENTKA

Naše nová zimní wellness permanentka nabízí v dopoledních hodinách bazén s protiproudem a v odpoledních hodinách relaxaci v parní či finské sauně. Platnost má do 31.3.2019 a zakoupit si ji můžete na hotelové recepci za zvýhodněnou cenu 2 900 Kč. Přijďte si k nám neomezeně relaxovat.


NEPŘEHLÉDNĚTE!

Hledáte místo pro svůj vánoční večírek?

Hledáte místo pro svůj vánoční večírek? Chcete něco jiného než klasickou restauraci? Přijďte k nám na golf, můžeme vám nabídnout rozmanité prostory s krásným výhledem:
- velký kongresový sál pro 120 osob
- salónek Cadentes pro 35 osob
- útulnou klubovnu s krbem pro 20 osob
- degustaci v rustikálním sklípku
- ubytování pro 120 osob
 
Na přání vám zajistíme doprovodné aktivity. Při včasné rezervaci sleva 20 % na ubytování.

Těšíme se na Vás!!!

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Hledáme kolegu do našeho týmu na pozici RECEPČNÍ. Podrobnosti v sekci Kariéra..., kde najdete i další volná místa.

WORLD GOLF AWARDS OCEŇUJE KASKÁDU

World Golf Awards oceňuje výjimečná světová golfová hřiště a destinace. Golf resort Kaskáda byl oceněn jako nejlepší české golfové hřiště 2016. 
web WGA...

OCENĚNÍ LUXURY TRAVEL GUIDE pro Kaskádu

S potěšením oznamujeme, že se Kaskáda stala vítězem Luxury Travel Awards 2017 v kategorii Luxury Golf Resort of the Year. Toto ocenění představuje vrcholný úspěch v pohostinství, kterého dosahují jen ti nejlepší v oboru. Více informací o ocenění najdete zde...