Golfový resort Kaskáda

Luxus & pohoda na golfu

NOVINKY - AKTUALITY Z RESORTU

BĚŽKOVÁNÍ - zatím není dostatek sněhu

Současná sněhová pokrývka zatím není dostačující pro úpravu běžeckých stop (akt. 16.2.).
Stopy pro běžkaře se na Kaskádě začínají upravovat tehdy, pokud napadne kolem 20 cm sněhu a meteorologická předpověď zaručuje alespoň několikadenní setrvání sněhové pokrývky potřebné k běžkování.
Úprava stop trvá 1 - 2 dny (v zásadě se jedná o okruhy 2 x 10 km). V případě příznivých podmínek jsme schopni začít s jejich protahováním v řádu hodin.
Děkujeme za dodržování následujících zásad:
• Pokud se stane, že přijedete do areálu dříve, než budou stopy upraveny, prosíme o ohleduplné chování k mladé stromové výsadbě.
• Netvořte stopu přes různé boule, jámy, či "podezřele" rovné plochy. Jsou tam odpaliště, bunkry a greeny. Zejména greenovým plochám se prosím vyhněte úplně, aby bylo hřiště přes golfovou sezónu v tom nejlepším stavu. Lyžařská stopa by jim mohla ublížit.

GOLF MARATHON CHARITY 2018 v pátek 4. května

V pátek 4. května proběhne jedinečný turnaj dvojic na 42 jamek, svoji dvojici můžete přihlásit co nejdříve. Po úspěchu předchozích ročníků je velké očekávání, co si organizátoři nadačního turnaje GOLF MARATHON CHARITY připravili pro tento rok.
Běžci mají 42 km, golfisté 42 jamek. GOLF MARATHON na Kaskádě hrají dva hráči jedním míčem na 42 jamek v jeden den. Přihlaste svoji dvojici, reprezentovat můžete dokonce i svoji firmu!
Motorky, vrtulník, auta na hřišti, to vše se stalo při tomto velmi originálním turnaji již standardem, letos bude navíc obohaceno i horkovzdušným balónem. Turnaj a jeho partneři chtějí touto cestou co nejlépe zviditelnit a ocenit vytrvalý boj nadací v oblasti prevence zdraví Ruce na prsa a STK pro chlapy.
Petr Koukal a Jiří Kastner jsou zakladatelé této myšlenky a těšíme se, že je letos podpoří svou účastí i manželky. Gábina Koukalová bude navíc v rámci turnaje prezentovat a podepisovat svou novou knihu. A to už samo o sobě je dost důvodů k výkonu a hře na 42 jamek.
Podržte nadace v jejich úsilí a vytrvalosti, staňte se součástí jedinečného turnaje GOLF MARATHON CHARITY.
Více informací včetně přihlášek najdete na www.ceskaasociace.cz/akce/golf-marathon-team-maraton.

VALENTÝN NA KASKÁDĚ

Svátek všech zamilovaných se blíží a tak bychom vám rádi představili pětichodové degustační menu, které si pro vás připravila restaurace Kaskáda.
Degustovat můžete ve dnech nejzamilovanějších, a to 9. - 14. 2. 2018. Valentýnští fajnšmekři jistě ocení speciálně sestavený wellness balíček nebo pobytový balíček pro dva.

OD 15. LEDNA ZNOVU OTEVŘENO

I nadále zůstává otevřená Železná devítka. Startovní časy začínají od 9:00 hod., rezervace je možná pouze přes recepci resortu - tel. 731 530 679. Hraje se na zimní greeny, sledujte prosím pozici praporku. Nevstupujte, prosím, na letní greeny ani během přecházení mezi jamkami. V zimním období je na každé jamce otevřeno jen jedno odpaliště, prosíme, hrajte pouze z těch vyznačených. Na ostatní devítky je vstup zakázán. Golfová akademie a driving range jsou otevřeny v závislosti na počasí.
 
Od 15. 1. 2018 je otevřen i hotel, wellness a restaurace v následujících časech:
Recepce: 6:00 - 22:00
Restaurace: 7:00 – 22:00
Bazén otevřen denně: 8:00 - 11:00 a 12:00 - 22:00 (sauna a pára 17:00 - 22:00 hod.)

UZAVÍRKA RESORTU PŘES SVÁTKY

Upozorňujeme na uzavření provozu na Kaskádě přes vánoční svátky od 21. 12. 2017 (od 15:00 hod.), znovu otevíráme 15. 1. 2018.
 
V období uzavírky můžete jít hrát golf nebo běžkovat (pokud počasí dovolí), žádáme však o dodržování níže uvedených pravidel:
• Hraje se pouze na Železné na zimní greeny, sledujte prosím pozici vlaječky.
• Dřevěná i Kamenná devítka jsou uzavřeny.
• Tee time v době svátků není potřeba rezervovat a nečlenové klubu green fee neplatí.
• Dodržujte, prosím, odstupy mezi flajty cca 10 minut domluvou mezi hráči.
• Žádáme majitele klecí v "bagárně", aby si své vybavení vystěhovali před uzavírkou, do 15. ledna se ke svým věcem nedostanou.
• Driving range je uzavřen. 

AKCE NA KASKÁDĚ

ZŮSTÁVÁ OTEVŘENÁ ŽELEZNÁ DEVÍTKA

Od 1.12. zůstává otevřená pouze Železná devítka.  Startovní časy začínají od 9:00 hod., rezervace je možná pouze přes recepci resortu - tel. 731 530 679. Hraje se na zimní greeny, sledujte prosím pozici praporku. V zimním období je na každé jamce otevřeno jen jedno odpaliště, prosíme hrajte pouze z těch vyznačených.


NEPŘEHLÉDNĚTE!

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Hledáme kolegu do našeho týmu na pozici RECEPČNÍ. Podrobnosti v sekci Kariéra..., kde najdete i další volná místa.

WORLD GOLF AWARDS OCEŇUJE KASKÁDU

World Golf Awards oceňuje výjimečná světová golfová hřiště a destinace. Golf resort Kaskáda byl oceněn jako nejlepší české golfové hřiště 2016. 
web WGA...

OCENĚNÍ LUXURY TRAVEL GUIDE pro Kaskádu

S potěšením oznamujeme, že se Kaskáda stala vítězem Luxury Travel Awards 2017 v kategorii Luxury Golf Resort of the Year. Toto ocenění představuje vrcholný úspěch v pohostinství, kterého dosahují jen ti nejlepší v oboru. Více informací o ocenění najdete zde...