Aktuality GCB

OD 1.12. ZŮSTÁVÁ OTEVŘENÁ ŽELEZNÁ DEVÍTKA

Od 1.12. zůstane otevřená pouze Železná devítka. Startovní časy začínají od 9:00 hod., rezervace je možná pouze přes recepci resortu - tel. 731 530 679. Vzhledem k počasí je možné, že se bude hrát na zimní greeny, sledujte prosím pozici praporku. V zimním období budou k dispozici jen některá odpaliště, prosíme hrajte pouze z těch vyznačených. - Aktuální situaci najdete v Novinkách na resortním webu.

MIKULÁŠ PŘIJDE OPĚT DO INDOORU!

MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA pořádaná Golf Resortem Kaskáda a Golf Clubem Brno pro děti z Juniorské golfové akademie Kaskáda se bude konat ve středu 6. 12. 2017 od 17:00 hodin v Indoorové hale na BVV (pavilon H).
Zveme všechny hodné i zlobivé děti a jejich rodiče.

Další informace v letáčku...

=== ROČNÍ PŘÍSPĚVKY GCB PRO ROK 2018 ========

Vážení členové klubu, dne 30.10.2017 proběhlo zasedání Správní rady Golf Clubu Brno, kde byla projednána výše a splatnost členských příspěvků na rok 2018. Celou strukturu vstupních poplatků najdete na stránce ČLENSTVÍ.

Příspěvky se vztahují k činnosti klubu po celý kalendářní rok od jeho počátku, a měly by být zaplaceny před jeho začátkem - tedy do 31.12. roku předcházejícího. Nejpozdější termín úhrady ročních příspěvků je 31.1.2018.

Výši členských poplatků najdete také na stránce členství zde (zůstává ve stejné výši jako v minulé sezóně). Nad tabulkou poplatků je odkaz na dopis členům s dalšími podrobnostmi.

Jamkovka seniorů KubHub 2017

V prvních listopadových dnech se ukončilo klání v jamkovce KubHub 2017. Podrobnosti i tabulku konečných výsledků najdete v Aktualitách na stránce seniorů GCB.


slidersub