Aktuality GCB

Extraliga družstev mužů a žen

Uplynulý víkend se na hřišti Mnich u Nové Bystřice odehrálo první dvoukolo extraligy družstev mužů a žen.
V soutěži startují obě naše družstva. Muži si vedli velmi dobře a po úvodních kolech jsou na děleném třetím místě o 16 ran za vedoucím týmem z Dýšiny a jen 6 ran za druhými Šilheřovicemi. Nejlepšího výsledku dosáhl v prvním kole Adam Bruzl – 69 ran (-4). Družstvo startovalo ve složení A. Bruzl, D. Jízdný, M. Kočica, V. Kotrbáček, S. Nestrašil ml., Z. Polišenský a J. Staněk. Kapitánem je Milan Mojžíš.

Ženám se první dvoukolo příliš nepovedlo a jsou zatím na 10. místě. Na postupové 8. místo, zaručující play-off, však ztrácejí pouhých 8 ran. Nejlépe zahrála po oba dny Karolína Stará, která přinesla 78, resp. 79 ran. Ženy hrály ve složení M. Červinková, K. Karásková, E. Mechlová, M. Petrlová a K. Stará. Kapitánem družstva je Václav Starý.

Druhé dvoukolo extraligy je na pořadu 28.-29.7. na Ostravici.

KIDS GOLF TOUR KASKÁDA presented by UAX!

Kaskáda Kids Golf Tour presented by UAX!
Zveme všechny děti na druhý turnaj třetího ročníku série golfových turnajů pro děti do 14 let na Kaskádě. Turnaj se koná v neděli 10. června.
Série turnajů je otevřena i pro děti, které nejsou z Kaskády! Hlavním partnerem turnaje je společnost UAX, která má pro děti připravené krásné ceny. - Informační letáček...

Titleist Thursdays na Kaskádě

Už v loňském roce měli návštěvníci resortu možnost využít fittingového projektu s názvem Titleist Thursdays. A jelikož se tato akce osvědčila, můžete se na ni těšit i letos! Zbývají ještě 3 termíny na Kaskádě, kde se na Vás na driving rangi bude těšit Ondřej Žatečka a Lukáš Horák. U těchto dvou zkušených fittérů si můžete zcela zdarma vyzkoušet širokou produktovou škálu holí společnosti Titleist. Po analýze Vašeho švihu a stanovení ideálních parametrů Vašich holí do několika dnů obdržíte cenovou nabídku s možností objednávky. Pokud chcete mít jistotu svého času, rezervujte si jej na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 734 418 880.
Zbývající termíny určené pro Kaskádu (vždy od 12:00 do 18:00): 24. 5., 7. 6. a 21. 6.
Otevřít leták akce...

DĚTSKÝ DEN V ŽABOVŘESKÁCH 2. ČERVNA

V sobotu 2. června pro vás pořádáme Dětský den v Žabovřeskách. Na Driving range na Veslařské 25 pro vás a vaše děti bude od 10 do 14 hodin připraven golfový program se stanovišti, kde si děti mohou splnit úkoly a všechny dostanou malý dáreček. Dětem i dospělým se budou věnovat naši profesionální trenéři z Kaskáda Golf Academy. Těšit se můžete i na skákací hrad, malování na obličej a ve 13:30 hodin na ukázky práce psovodů MP Brno.


slidersub