Aktuality GCB

KLUBOVÁ MISTROVSTVÍ GCB 2017

Září je tradiční měsíc, kdy se konají klubová mistrovství. Nejinak tomu bylo i letos. Zde přinášíme stručný přehled výsledků.

Juniorské mistrovství klubu se konalo první zářijovou neděli 3.9. – v kategorii do 12 let zvítězil celkem jednoznačně Petr Pololáník (84 ran), mezi 13-15-ti letými byl nejlepší Adam Bruzl (82) a juniorům do 18 let dominoval Vašek Kotrbáček (73).

Seniorské mistrovství se odehrálo v úterý 12.9. s těmito výsledky – mezi seniorkami si nejlépe vedla Elena Machátová (96 ran) před Stanislavou Stejskalovou (98) a Olgou Veselskou(103). V seniorech bylo pořadí následující – 1. Zdeněk Veselský (81), 2. Tomáš Nebeský (84) a 3. Roman Pauschek (86).

Mistrovství klubu na rány proběhlo tento víkend 16.-17.9. a bylo poznamenáno nepříznivým počasím, kdy po oba dny pršelo. S hřištěm, soupeři a počasím se nejlépe vypořádal mezi muži David Michek (147 ran), který zvítězil s náskokem 5 ran před Zdeňkem Polišenským (152), třetí  skončil  Standa Nestrašil (154). V ženách zvítězila Magda Červinková (161) o dvě rány před Karolinou Karáskovou (163) a o 7 ran před Eliškou Mechlovou (168). V kategorii Mid amatérů si titul odnesl Jiří Symerský (166).

Všem vítězům gratulujeme a všem hráčům děkujeme za účast.

POZVÁNKA NA FINÁLE HEART OF GOLF TROPHY

Dovolujeme si Vás pozvat na finálový turnaj HoG Trophy 2017, který se uskuteční v sobotu 7. října od 10 hodin na rakouském hřišti Diamond Club Ottenstein. Vítězové celkového hodnocení tour hrají celý příští rok na všech hřištích Heart of Golf zdarma. Propozice k turnaji v německém jazyce najdete zde...

Rozpis hraných kombinací na hřišti - TeeTime

Pokud používáte pro rezervaci startovacího času na hřiště aplikaci TeeTime pod OS Android, ukazovala se vám špatně hraná kombinace hřiště (Kamenná, Dřevěná, Železná) pro daný den. Jednalo se o chybu v této aplikaci a po našem upozornění na podpoře TeeTime je tato chyba odstraněna - je však potřeba si stáhnout novou aktualizaci aplikace TeeTime.cz do vašeho telefonu.

Turnaj pro děti, Kaskáda Kids Golf Tour - presented by UAX!

Již čtvrtý turnaj v letošním roce v rámci úspěšné túry pro děti proběhne v neděli 24. 9. na Kaskádě a zúčastnit se jej mohou všechny děti do 14 let, dokonce i děti, které nehrály předešlé turnaje této túry. Nemusí mít HCP, nemusí být členy golfového klubu, musí jen chtít zahrát si pěkný golfový turnaj pro děti. Turnaj není na úpravu HCP.
Hlavním partnerem turnaje je společnost UAX!, která má již připravené krásné ceny.
Podrobnosti k turnaji najdete v Novinkách na stránkách Golf resort Kaskáda.