Senioři

Klub seniorů GCB

Klub seniorů GCB vznikl s cílem podporovat hráčské aktivity členů GCB, kteří dosáhli seniorského věku, bez rozdílu výkonnosti. Členem klubu se může stát aktivní hráč golfu, který je členem Golf Club Brno a dosáhl věku 50-ti let.

SENIOR INDOOR TOUR 2017/2018

SIT 2017/2018 je dlouhodobá Indoor golfová soutěž seniorů (muži i ženy ročník 1967 a dříve narození). Jeden turnaj se hraje vždy jako jedna devítka vybraného hřiště v průběhu jednoho týdne. Zde jsou podrobné Propozice SIT...

REGION SENIOR TOUR MORAVA 2017 - DOHRÁNO! - VÝSLEDKY

Soutěž seniorů RSTM 2017: 25. září bylo na Kaskádě odehráno finálové kolo!
V roce 2017 se hrály 2 soutěže – Stableford s plným vyrovnáním a na Rány bez vyrovnání.
První turnaj této túry se odehrál v úterý 18.4. na hřišti v Poysdorfu. Finále celé série proběhlo 25.9. na brněnské Kaskádě.
Více můžete zjistit v Propozicích RSTM 2017 na pravé straně této stránky, kde je i kalendář RSTM. Vstup na stránky RSTM...

Výsledky turnajů Region Senior Tour Morava 2017:

v   Konečné výsledky RSTM 2017 - po 21. kole

MASTER SENIOR GOLF 65+ - VÝSLEDKY

V roce 2017 se hrála soutěž master seniorů na 4 kola. První turnaj se odehrál 18.7. na hřišti ve Svratce, druhé kolo 31.7. ve Slavkově a třetí kolo 16.8. na Kořenci. Závěrečný turnaj celé série byl odehrán 4.10.2017 na Kaskádě. Více v Propozicích MSG65+ na pravé straně této stránky.

Mistrovství seniorů GCB ve hře na jamky 2017


Aktuality

QUATRO CUP 2017

Ve středu 6.září 2017 se ve Slavkově uskutečnilo finálové kolo letošního Quatro cupu.
Za ideálního golfového počasí – ani zima ani teplo a v bezvětří - se na dobře připraveném hřišti rozhodovalo o letošním vítězi. Šanci na vítězství měla kromě Olomouce všechna družstva, i když Brno víceméně jen teoretickou. Slavkov mohl zvítězit , pokud by Brno porazilo Ostravu a on by vysoko vyhrál nad Olomoucí. Ostravě stačilo neprohrát.
 
Urputné boje nakonec skončily s těmito výsledky. Olomouc i když vedla překvapivě na hřišti Slavkova 2:0, odešla nakonec poražena 3:2. Ostrava neponechala nic náhodě a zdolala přesvědčivě Brno 4:1. Jasné skóre nevypovídá příliš o tom, že všechna utkání se rozhodovala až na posledních 2 jamkách.
I hráči , kteří prohráli ale mohli být nakonec spokojeni - samozřejmě ne s výsledkem – ale s kvalitou své předvedené hry. Byly zápasy, kde ani 3 birdie nepřinesly vítězství, protože soupeř předvedl ještě lepší výkon.
Po společném obědě následovalo posezení v přátelském duchu a předání cen všem družstvům. Vítězná Ostrava převzala od Brna putovní pohár a bude ho opatrovat ve své klubovně až do příštího roku.
Detailní výsledky jednotlivých utkání naleznete v příloze.
 
Milan Bučík, ředitel soutěže, v Brně 6. září 2017


slidersub