Golfový resort Kaskáda

Luxus & pohoda na golfu

Golfový ráj se třemi devítkami a třinácti jezery nedaleko Brna

Golf resort Kaskáda se nachází 15 km od centra Brna. V kouzelném údolí v katastru města Kuřimi, poblíž obce Jinačovice, se rozkládá 27mi jamkové mistrovské hřiště. Pojmenování areálu Kaskáda, je výstižné. Hřiště je rozloženo na protilehlých stráních, kaskádovitě se svažuje do širokého a podlouhlého údolí s potokem. Když k hřišti sjíždíte ze silnice, nevypadá to, že by tento více než stohektarový prostor, který je jen zčásti lemován lesem, mohl přinést nadbytek přírodních krás. Ale zdání klame, když stojíte a hrajete na protějším svahu, kde je větší část z celkového počtu 27 jamek, rozevírá se před vámi pěkný výhled do kraje a na hlavní budovu s recepcí, barem a restaurací, 6ti jamkové veřejné golfové hřiště, 300 m dlouhý driving range a další tréninkové plochy.
Image
Image
Image
Image
Komplexní zázemí resortu doplňuje čtyřhvězdičkový hotel, restaurace s terasou a výhledem na hřiště, moderní kongresové centrum s víceúčelovou halou, s bowlingem, klubovnou, samostatným salónkem a s útulným wellness centrem.

Otevírací doba

Hřiště: 8:00 - do setmění  • Golf. akademie: 7:00 - do setmění  •  Driving range: 7:00 - 12:00 a 12:30 - do setmění  •  Zadní DR u lesa: 7:00 - 12:30 a 13:00 - do setmění